مجموع : 0 تومان
دانلودی انتخاب نشده است

دانلود مقالات حقوقی

پایگاه دانلود مقالات حقوقی

Rightspaper.com

پایگاه دانلود مقاله حقوقی، حامی پژوهش های حقوقی وقضایی کلیه ی دانش­پژوهان و علاقمندان به این رشته می باشد. هدف پایگاه دانلود مقاله،فراهم آوردن دسترسی هرچه آسانتر و ایجاد امکان دانلود مقاله های حقوقی  معتبر که برگرفته از بانکهای اطلاعاتی است، می باشد. پایگاه دانلود مقاله حقوقی سعی میکند بهترین مقالات به روز دنیا را به زبان فارسی ترجمه و جهت پژوهش های حقوقی دانشجویان و علاقمندان ارائه کند. شما می توانید با دانلود مقاله حقوقی به اسناد علمی- حقوقی ارائه شده در بانکهای اطلاعاتی جهانی دسترسی پیدا کنید.
به عنوان راهنمایی مختصر در مورد نحوه دانلود مقاله ، باید اشاره کنیم که جهت سهولت در دسترسی به مقالات حقوقی، کلیه مقالات ارائه شده برحسب موضوع در دسته بندی های مجزا قرار گرفته اند. ابتدا به تب دانلود مقاله مراجعه نمایید، اگر موضوع مقاله ی مورد نظر شما پیرامون موضوعات حقوق خصوصی است به دسته بندی دانلود مقاله حقوق خصوصی مراجعه و اگر موضوع مورد نظرشما حول محور موضوعات جزایی ، کیفری و جرمشناسی می باشد به دسته ی دانلود مقاله حقوق جزا مراجعه کنید. در مورد دانلود مقاله با موضوعات حقوق دریای و حقوق بین الملل هم به دسته های مربوطه بروید.
جهت رضایت شما دانشپژوهان گرامی، قسمتی از هر مقاله جهت مطالعه برای شما در نظر گرفته شده است که میتوانید قبل از اقدام به دانلود مقاله، بخشی از مطالب مندرج در مقاله را مطالعه و در صورت رضایت اقدام به خرید نمایید. 

 

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش : فقط نمایش کالاهای موجود :
1مجموع 3 دانلود
قیمت : 5,000 (تومان)

دانلود مقاله فروش اموال مرتهن در رویه قضایی ایران به زبان فارسی ترجمه شده است. دانلود مقاله فروش اموال مرتهن در رویه قضایی ایران به زبان لاتین در آی اس آی به چاپ رسید. مقاله فروش اموال مرتهن در یکی از ژورنالهای حقوقی به چاپ رسید. مقاله فروش اموال مرتهن در رویه قضایی ایران به زبان فارسی روان ترجمه شده است. شما با دانلود مقاله فروش اموال مرتهن در رویه قضایی ایران به یکی از معتبرترین مقالات حقوقی در زمینه حقوق خصوصی دسترسی خواهید داشت. با دانلود مقاله از پایگاه دانلود مقالات حقوقی میتوانید به منابع معتبر علمی برای کارهای تحقیقی خود دسترسی داشته باشید.

قیمت : 5,000 (تومان)

مقاله بستن راههای ارتکاب جرم یک مقاله لاتین است. شما با دانلود مقاله بستن راههای ارتکاب جرم میتوانید به یک مقاله لاتین برگرفته از بانک های اطلاعاتی دسترسی داشته باشید. دانلود مقاله مذکور با موضوع پیشگیری از جرم و با عنوان بستن راههای ارتکاب جرم از جمله مقالات جدید isi میباشد. دانلود مقاله بستن راه های ارتکاب جرم یکی از مقالات لاتین آی اس آی است. شما میتوانید با دانلود مقاله بستن راه های ارتکاب جرم به یک مقاله دست اول حقوقی isi  دسترسی داشته باشید. میتوانید از پایگاه دانلود مقاله های حقوقی مقاله های isi  را دانلود کنید. با دانلود مقاله از پایگاه دانلود مقاله های حقوقی میتوانید مقالات آی اس آی جدید را دانلود کنید.مقاله بستن راههای ارتکاب جرم به موضع پیشگیری از جرم میپردازد.

قیمت : 25,000 (تومان)

دانلود مقاله های حقوقی انگلیسی و ترجمه شده در پایگاه دانلود مقاله های حقوقی. ما در پایگاه دانلود مقاله های حقوقی مقاله های معتبر در بانکهای اطلاعاتی را ترجمه میکنیم و در قالب مقالات حقوقی برای دانلود ارائه میدهیم. کلیه مقالات ارائه شده در سایت دانلود مقاله های حقوقی مقالات معتبر و دست اول حقوقی است. شما برای دانلود مقاله های معتبر بانکهای اطلاعاتی مثل آی اس آی میتوانید به تب دانلود مقاله و گزینه مقالات حقوقی مراجعه کنید و برحسب موضوع مقاله مورد نظر خود را انتخاب کنید و به دانلود مقاله بپردازید. مقاله جلوگیری از بزهکاری نوجوانان مقاله ای انگلیسی زبانی است که به زبان فارسی و روان ترجمه شده برای دانلود مقاله جلوگیری از بزهکاری نوجوانان میتوانید بخشی از این مقاله را بخوانید و سپس آن را دانلود کنید. مقاله جلوگیری از بزهکاری نوجوانان جز مقالات حقوق پیشگیرانه از جرم و مقالاتی که جز دسته بندی های موضوعی پیشگیری از جرم است. اگر مقالاتی از سری مقالات پیشگیرانه و پیشگیری از جرم میخواهید دانلود مقاله جلوگیری از بزهکاری نوجوانان مقاله مناسبی است.

1مجموع 3 دانلود
نمایش همه
علاقه مندی ها ()