مجموع : 0 تومان
دانلودی انتخاب نشده است

دانلود مقالات حقوق جزا

پایگاه دانلود مقالات حقوقی

(ارائه دهنده مقالات تخصصی حقوق جزا)

Rightspaper.com

شما در این صفحه به مقالات حقوق جزا، جرمشناسی مقالات کیفری و کیفرشناسی و هر آنچه که به موضوعات جزایی مرتبط است دسترسی دارید. تیم حقوقی ما با بهره گیری از مقالات به روز منتشر شده در بانکهای اطلاعاتی، ژورنالها و مجلات حقوقی-جزایی و پایان نامه های ارائه شده در دانشگاههای معتبر سراسر جهان به تأمین منابع لازم جهت پژوهشهای پژوهشگران و حقوقدانان داخل کشور میپردازد. در تب دانلود مقاله های حقوق جزا، کلیه مقالات ارائه شده برگرفته از بانکهای اطلاعاتی انگلیسی زبان میباشد که پس از ترجمه به زبان فارسی جهت استفاده ی پژوهندگان در پایگاه دانلود مقاله های حقوقی ارائه میگردد.

شما با دانلود مقاله از این پایگاه در مسیری هموار قرار میگیرید که طی مسافتی کوتاه با دستاوردهای حقوقی حقوقدانان سراسر جهان سهیم می شوید. لازم به ذکر است که در انتخاب  مقالات جزایی ارائه شده در پایگاه دانلود مقاله، دقت نظر لازم به عمل آمده است تا از هر حیث رضایت خاطر عزیزان محقق و دانش پژوه را به ارمغان آورد. همچنین برای امنیت و  سهولت درخرید مقاله مورد نظر بخشی از هر مقاله جهت مطالعه قرار داده شده است تا پس از تأیید محتوا اقدام به دانلود مقاله نمایید. امید است مقالات ارائه شده در بخش دانلود مقاله ی مربوط به حقوق جزا نقشی کوچک در پیشبرد دانش حقوقی داشته باشد.

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش : فقط نمایش کالاهای موجود :
1مجموع 2 دانلود
قیمت : 5,000 (تومان)

مقاله بستن راههای ارتکاب جرم یک مقاله لاتین است. شما با دانلود مقاله بستن راههای ارتکاب جرم میتوانید به یک مقاله لاتین برگرفته از بانک های اطلاعاتی دسترسی داشته باشید. دانلود مقاله مذکور با موضوع پیشگیری از جرم و با عنوان بستن راههای ارتکاب جرم از جمله مقالات جدید isi میباشد. دانلود مقاله بستن راه های ارتکاب جرم یکی از مقالات لاتین آی اس آی است. شما میتوانید با دانلود مقاله بستن راه های ارتکاب جرم به یک مقاله دست اول حقوقی isi  دسترسی داشته باشید. میتوانید از پایگاه دانلود مقاله های حقوقی مقاله های isi  را دانلود کنید. با دانلود مقاله از پایگاه دانلود مقاله های حقوقی میتوانید مقالات آی اس آی جدید را دانلود کنید.مقاله بستن راههای ارتکاب جرم به موضع پیشگیری از جرم میپردازد.

قیمت : 25,000 (تومان)

دانلود مقاله های حقوقی انگلیسی و ترجمه شده در پایگاه دانلود مقاله های حقوقی. ما در پایگاه دانلود مقاله های حقوقی مقاله های معتبر در بانکهای اطلاعاتی را ترجمه میکنیم و در قالب مقالات حقوقی برای دانلود ارائه میدهیم. کلیه مقالات ارائه شده در سایت دانلود مقاله های حقوقی مقالات معتبر و دست اول حقوقی است. شما برای دانلود مقاله های معتبر بانکهای اطلاعاتی مثل آی اس آی میتوانید به تب دانلود مقاله و گزینه مقالات حقوقی مراجعه کنید و برحسب موضوع مقاله مورد نظر خود را انتخاب کنید و به دانلود مقاله بپردازید. مقاله جلوگیری از بزهکاری نوجوانان مقاله ای انگلیسی زبانی است که به زبان فارسی و روان ترجمه شده برای دانلود مقاله جلوگیری از بزهکاری نوجوانان میتوانید بخشی از این مقاله را بخوانید و سپس آن را دانلود کنید. مقاله جلوگیری از بزهکاری نوجوانان جز مقالات حقوق پیشگیرانه از جرم و مقالاتی که جز دسته بندی های موضوعی پیشگیری از جرم است. اگر مقالاتی از سری مقالات پیشگیرانه و پیشگیری از جرم میخواهید دانلود مقاله جلوگیری از بزهکاری نوجوانان مقاله مناسبی است.

1مجموع 2 دانلود
نمایش همه
علاقه مندی ها ()