مجموع : 0 تومان
دانلودی انتخاب نشده است

دانلود مقاله پیشگیری از جرم

این مقاله یک مقاله انگلیسی از بانک اطلاعاتی springer میباشد.
مقاله پیش گیری از جرم به بررسی راهکارهای جلوگیری از ارتکاب جرم در یک منطقه مسکونی  میپردازد. این مقاله از جمله مقالات انگلیسی بانک اشپرینگر میباشد که تیم حقوقی پایگاه دانلود مقاله های حقوقی فقط چکیده این مقاله را جهت اطلاع دانشجویان از محتوای این مقاله به زبان فارسی ترجمه کرده است.با مطالعه چکیده، میتوانید محتوای این مقاله را بررسی کنید. با دانلود مقاله مذکور فقط به متن انگلیسی این مقاله دسترسی دارید. بخشی از متن انگلیسی هم جهت مطالعه برای شما قرار داده شده است.امیدواریم با دانلود مقاله پیشگیری از جرم رضایت شما فراهم شود. برای دیدن جزئیات این مقاله و مطالعه بخشی از محتوای آن برروی لینک زیر کلیک کنید.

 

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش : فقط نمایش کالاهای موجود :
1مجموع 2 دانلود
قیمت : 5,000 (تومان)

مقاله بستن راههای ارتکاب جرم یک مقاله لاتین است. شما با دانلود مقاله بستن راههای ارتکاب جرم میتوانید به یک مقاله لاتین برگرفته از بانک های اطلاعاتی دسترسی داشته باشید. دانلود مقاله مذکور با موضوع پیشگیری از جرم و با عنوان بستن راههای ارتکاب جرم از جمله مقالات جدید isi میباشد. دانلود مقاله بستن راه های ارتکاب جرم یکی از مقالات لاتین آی اس آی است. شما میتوانید با دانلود مقاله بستن راه های ارتکاب جرم به یک مقاله دست اول حقوقی isi  دسترسی داشته باشید. میتوانید از پایگاه دانلود مقاله های حقوقی مقاله های isi  را دانلود کنید. با دانلود مقاله از پایگاه دانلود مقاله های حقوقی میتوانید مقالات آی اس آی جدید را دانلود کنید.مقاله بستن راههای ارتکاب جرم به موضع پیشگیری از جرم میپردازد.

قیمت : 25,000 (تومان)

دانلود مقاله های حقوقی انگلیسی و ترجمه شده در پایگاه دانلود مقاله های حقوقی. ما در پایگاه دانلود مقاله های حقوقی مقاله های معتبر در بانکهای اطلاعاتی را ترجمه میکنیم و در قالب مقالات حقوقی برای دانلود ارائه میدهیم. کلیه مقالات ارائه شده در سایت دانلود مقاله های حقوقی مقالات معتبر و دست اول حقوقی است. شما برای دانلود مقاله های معتبر بانکهای اطلاعاتی مثل آی اس آی میتوانید به تب دانلود مقاله و گزینه مقالات حقوقی مراجعه کنید و برحسب موضوع مقاله مورد نظر خود را انتخاب کنید و به دانلود مقاله بپردازید. مقاله جلوگیری از بزهکاری نوجوانان مقاله ای انگلیسی زبانی است که به زبان فارسی و روان ترجمه شده برای دانلود مقاله جلوگیری از بزهکاری نوجوانان میتوانید بخشی از این مقاله را بخوانید و سپس آن را دانلود کنید. مقاله جلوگیری از بزهکاری نوجوانان جز مقالات حقوق پیشگیرانه از جرم و مقالاتی که جز دسته بندی های موضوعی پیشگیری از جرم است. اگر مقالاتی از سری مقالات پیشگیرانه و پیشگیری از جرم میخواهید دانلود مقاله جلوگیری از بزهکاری نوجوانان مقاله مناسبی است.

1مجموع 2 دانلود
نمایش همه
علاقه مندی ها ()