مجموع : 0 تومان
دانلودی انتخاب نشده است

دانلود ها

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش : فقط نمایش کالاهای موجود :
1مجموع 9 دانلود
قیمت : 5,000 (تومان)

دانلود مقاله فروش اموال مرتهن در رویه قضایی ایران به زبان فارسی ترجمه شده است. دانلود مقاله فروش اموال مرتهن در رویه قضایی ایران به زبان لاتین در آی اس آی به چاپ رسید. مقاله فروش اموال مرتهن در یکی از ژورنالهای حقوقی به چاپ رسید. مقاله فروش اموال مرتهن در رویه قضایی ایران به زبان فارسی روان ترجمه شده است. شما با دانلود مقاله فروش اموال مرتهن در رویه قضایی ایران به یکی از معتبرترین مقالات حقوقی در زمینه حقوق خصوصی دسترسی خواهید داشت. با دانلود مقاله از پایگاه دانلود مقالات حقوقی میتوانید به منابع معتبر علمی برای کارهای تحقیقی خود دسترسی داشته باشید.

قیمت : 7,000 (تومان)

دانلود جزوه ارث در پایگاه دانلود مقالات حقوقی.  جزوه ارث به زبان ساده نگارش یافته و قابل استفاده برای کلیه دانشجویان حقوق است.بادانلود جزوه کامل ارث دانشجویان رشته حقوق به به مبحث ارث و حل مسائل ارث تسلط پیدا میکنند.جزوه کامل ارث میتواند نیاز علمی دانشجویان این رشته را مرتفع کند.جزوه ارث به زبان ساده نوشته شده است.دانلود جزوه ارث به زبان ساده, از سری جزوات پایگاه دانلود مقالات حقوقی است. علاوه بر دانلود مقاله از این پایگاه میتوانید به دانلود جزوات حقوقی بپردازید. جزوه کامل ارث در تب دانلود مقاله و در زیر مجموعه جزوات حقوق خصوصی قرار گرفته است. با دانلود جزوه ارث و دانلود مقاله از این سایت میتوانید به جمع اعضا این پایگاه بپیوندید.

دانلود جزوه ارث Inherited
قیمت : 7,000 (تومان)
قیمت : 3,500 (تومان)

دانلود جزوه مکاتب کیفری در پایگاه دانلود مقالات حقوقی، دانلود جزوه مکاتب کیفری تألیف دکتر رستمی جزوه ای جامع و کامل در خصوص مکاتب کیفری می باشد. با دانلود جزوه مکاتب کیفری تألیف دکتر رستمی میتوانید به مطالعه مکاتب کیفری بپردازید. دانلود جزوه مکاتب کیفری در پایگاه دانلود مقاله های حقوقی از سری جزوات حقوق جزا میباشد. دانلود جزوه مکاتب کیفری مناسب برای آزمونهای ارشد حقوق جزاو آزمونهای کانون وکلا میباشد. پایگاه دانلود مقاله های حقوقی با ارائه مقالات و جزوات تخصصی رشته حقوق تلاش میکند تا نیاز های شما دانشجویان را برآورده کند. شما میتوانید با دانلود مقاله های تخصصی رشته حقوق و مقاله های لاتین آی اس آی و مقاله های مجلات معتبر انگلیسی هم به متن لاتین مقالات دست پیدا کنید هم با نازلترین قیمت به متن فارسی ترجمه شده آن دسترسی داشته باشید.

قیمت : 5,000 (تومان)

مقاله بستن راههای ارتکاب جرم یک مقاله لاتین است. شما با دانلود مقاله بستن راههای ارتکاب جرم میتوانید به یک مقاله لاتین برگرفته از بانک های اطلاعاتی دسترسی داشته باشید. دانلود مقاله مذکور با موضوع پیشگیری از جرم و با عنوان بستن راههای ارتکاب جرم از جمله مقالات جدید isi میباشد. دانلود مقاله بستن راه های ارتکاب جرم یکی از مقالات لاتین آی اس آی است. شما میتوانید با دانلود مقاله بستن راه های ارتکاب جرم به یک مقاله دست اول حقوقی isi  دسترسی داشته باشید. میتوانید از پایگاه دانلود مقاله های حقوقی مقاله های isi  را دانلود کنید. با دانلود مقاله از پایگاه دانلود مقاله های حقوقی میتوانید مقالات آی اس آی جدید را دانلود کنید.مقاله بستن راههای ارتکاب جرم به موضع پیشگیری از جرم میپردازد.

قیمت : 25,000 (تومان)

دانلود مقاله های حقوقی انگلیسی و ترجمه شده در پایگاه دانلود مقاله های حقوقی. ما در پایگاه دانلود مقاله های حقوقی مقاله های معتبر در بانکهای اطلاعاتی را ترجمه میکنیم و در قالب مقالات حقوقی برای دانلود ارائه میدهیم. کلیه مقالات ارائه شده در سایت دانلود مقاله های حقوقی مقالات معتبر و دست اول حقوقی است. شما برای دانلود مقاله های معتبر بانکهای اطلاعاتی مثل آی اس آی میتوانید به تب دانلود مقاله و گزینه مقالات حقوقی مراجعه کنید و برحسب موضوع مقاله مورد نظر خود را انتخاب کنید و به دانلود مقاله بپردازید. مقاله جلوگیری از بزهکاری نوجوانان مقاله ای انگلیسی زبانی است که به زبان فارسی و روان ترجمه شده برای دانلود مقاله جلوگیری از بزهکاری نوجوانان میتوانید بخشی از این مقاله را بخوانید و سپس آن را دانلود کنید. مقاله جلوگیری از بزهکاری نوجوانان جز مقالات حقوق پیشگیرانه از جرم و مقالاتی که جز دسته بندی های موضوعی پیشگیری از جرم است. اگر مقالاتی از سری مقالات پیشگیرانه و پیشگیری از جرم میخواهید دانلود مقاله جلوگیری از بزهکاری نوجوانان مقاله مناسبی است.

قیمت : 5,000 (تومان)

سایت دانلود مقاله های حقوقی ارائه کننده مقالات تخصصی دانشگاهی در حوزه حقوق میباشد. سایت دانلود مقاله حقوقی ارائه کننده جزوات تخصصی حقوقی در تمام مقاطع دانشگاهی است. با دانلود مقاله از پایگاه دانلود مقاله های حقوقی میتوانید از منبع جزوات حقوقی و مقاله های تخصصی رشته حقوق که در بانک های اطلاعاتی مثل آی اس آی استفاده کنید. سایت دانلود مقاله های حقوقی ارائه کننده مقاله ها و جزوات رشته حقوق بین الملل و ارائه کننده جزوه تاریخ تحول حقوق بین الملل. علاوه بر دانلود مقاله و جزوه در سایت دانلود مقاله های حقوقی میتوانید از مطالب کاربردی و نکات مهم حقوقی که در تب مقالات حقوقی ارائه شده است استفاده کنید. تیم حقوقی پایگاه دانلود مقاله های حقوقی تلاش میکند آنچه را که جامعه برای انجام امور حقوقی خود به آن نیاز دارد در دسترس همگان قرار دهد. دانستن حقوق حق همه است. سایت دانلود مقاله های حقوقی نیاز حقوقی شما را برآورده میکند.

قیمت : 5,000 (تومان)

سایت دانلود مقاله های حقوقی ارائه کننده جزوه های تخصصی رشته حقوق میباشد دانلود جزوه حقوق معاهدات در پایگاه دانلود مقالات حقوقی، دانلود جزوه های حقوق بین الملل در سایت دانلود مقاله های حقوقی، دانلود مقاله های تخصصی حقوقی و ارائه جزوات علمی و ارائه مطالب کاربردی حقوقی در پایگاه دانلود مقاله های حقوقی، هدف سایت دانلود مقاله های حقوقی ارائه مطالب کاربردی حقوقی برای استفاده دانشجویان و دانش پژوهان است.ارائه انواع مقاله های معتبر علمی به زبان فارسی، سایت دانلود مقاله های حقوقی انواع مقالات علمی حقوقی که در بانکهای اطلاعاتی مثل آی اس آی منتشر شده است را ترجمه و در دسترس کلیه دانشپژوهان قرار میدهد. شما با دانلود مقاله و دانلود جزوه از این سایت میتوانید به مطالب جدید حقوقی دسترسی داشته باشید.

قیمت : 3,000 (تومان)

پایگاه دانلود مقاله های حقوقی 

سایت دانلود مقاله های حقوقی ارائه دهنده مقاله های تخصصی رشته حقوق، ارائه کننده جزوات تخصصی رشته حقوق، دانلود مقاله های حقوقی در سایت دانلود مقاله های رشته حقوق، دانلود جزوه کیفرشناسی در پایگاه دانلود مقاله های حقوقی، دانلود جزوات کیفرشناسی در پایگاه دانلود مقاله های حقوقی، سایت دانلود مقاله های حقوقی ارائه دهنده مقاله، جزوه و مطالب حقوقی کاربردی

 

قیمت : 100 (تومان)

پایگاه دانلود مقاله های حقوقی

ارائه دهنده جزوات آموزشی و تخصصی رشته حقوق

Rightspaper.com

پایگاه دانلود مقاله های حقوقی ارائه دهنده جزوات حقوقی، سایت دانلود مقاله ارائه دهنده ی جزوات حقوق خصوصی، دانلود جزوه های حقوق ثبت، دانلود جزوات حقوقی برای تمام مقاطع، دانلود مقاله و دانلود جزوه های تخصصی در پایگاه دانلود مقاله های حقوقی، سایت دانلود مقاله های حقوقی در تلاش است که علاوه بر ارائه مقاله های دست اول حقوقی به ارائه جزوات تخصصی رشته حقوق جهت رفع نیاز دانشجویان برای گذراندن امتحانات ترم، ارشد و ..... بپردازد. شما میتوانید با دانلود مقاله و جزوه از سایت دانلود مقاله های حقوقی به مطالب علمی و حقوقی دست پیدا کنید و اطلاعات حقوقی خود را افزایش دهید.

 

1مجموع 9 دانلود
نمایش همه
علاقه مندی ها ()