مجموع : 0 تومان
دانلودی انتخاب نشده است

قوانین و مقررات

10 / 10
از 1 کاربر

 قوانین سایت

کاربر گرامی،به پایگاه دانلود مقاله های حقوقی خوش آمدید. پایگاه دانلود مقاله های حقوقی با هدف ارتقاء سطح دانش حقوقی جامعه و با شعار حقوق برای همه  به ارائه مطالب مفید و کاربردی در حوزه حقوق میپردازد.
براي عضویت در وب‌ سایت پایگاه دانلود مقاله های حقوقی، لطفا قوانین استفاده از آن را به‌ دقت مطالعه فرماييد. توجه نمائید كه آغاز عضويت و شروع  استفاده شما از این وب‌ سایت، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن میباشد.

 سایت دانلود مقاله  حقوقی یک وب‌ سایت تخصصی اطلاعات حقوقی است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. این وب‌ سایت ‌به عنوان یک نشریه‌ الکترونیکی، تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاكم بر کشور را محترم می‌شمارد و خود را موظف به پیروی از آنها می‌داند.

 وب سایت rightspaper.com یک وب سایت اطلاع رسانی به زبان فارسی است. لذا فارسی نویسی، اولین نکته ای است که در هر متنی باید رعایت شود. نوشته های انگلیسی و یا (فینگلیش) بدون اخطار قبلی پاک خواهد شد. برای عضویت در این وب سایت، لطفا قوانین استفاده از آن را به دقت مطالعه فرمایید. توجه نمایید که شروع عضویت به منزله موافقت شما با قوانین اعلام شده میباشد.

 هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، حساب کاربری وی محدود و یا حذف خواهد شد.

 لینک یا آدرس وب سایت های معرفی شده، صرفا جهت اطلاع رسانی می باشد. وب سایت دانلود مقاله های  حقوقی مسئولیتی در قبال محتوای لینک ها یا تغییرات بعدی آنها به عهده نخواهد داشت.

 کاربران می توانند با ارسال پیام خصوصی، شکایات خود را نسبت به خدمات ارائه شده  به مدیران و یا هماهنگ کننده های وب سایت اعلام کنند.

 مدیران و هماهنگ کننده های وب سایت موظف هستند در مدت حداکثر ده روز کاری شکایت وارده را بررسی و در صورت صحیح بودن آن، جبران خسارت نمایند.

 در صورتی که مدیریت وب سایت، شکایت وارده را صحیح نداند، با ارسال توضیح مختصری به نویسنده، شکایت را مختومه اعلام خواهد کرد.

  آگهی های ثبت شده از سوی کاربران، ابتدا توسط تیم حقوقی تائید و سپس نمایش داده خواهد شد.

 چنانچه اطلاعات ناقص از سوی کاربر ارائه گردد؛ تیم حقوقی بر اساس صلاحدید خود اقدام به اصلاح و یا حذف اطلاعات ارائه شده می نماید.

 کاربران پس از درج آگهی خود قادر به تغییر اطلاعات در آگهی خود نمی باشند.

 هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیرت سایت، پیگرد قانونی دارد.

بهره برداری و استفاده از اطلاعات این سایت با ذکرنشانی سایت به عنوان منبع و برای مقاصد مطابق با قوانین اعلام شده، مجاز می باشد و در صورت بروز هر گونه تخلف، پیگرد قانونی خواهد داشت.

 تمامی تماسهای الکترونیک با سایت Rightspaper.com بصورت محرمانه نزد مدیریت وب سایت ثبت میگردد و هرگونه تهدید و اقدام به هک یا آسیب رساندن به وب سایت وکاربران آن، پیگرد قانونی خواهد داشت و منجر به بسته شدن حساب کاربری خاطیان خواهد گردید.

 درج هرگونه آگهی خالف قوانین و مقررات کشور در  وب سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

 هر گونه باز نشر یا کپی اطلاعات آگهی از پایگاه مقالات حقوقی بدون اخذ مجوز کتبی از این سایت غیر مجاز و طبق ماده ۱۲ از فصل سوم قانون جرایم رایانه ای مصوب مجلس شورای اسلامی اقدام قانونی را در پی خواهد داشت.

 هر گونه اختلافنظر در خصوص موارد فوق الذکر تحت حکمیت قوانین قضائی کشور حل و فصل خواهد شد.

با تشکر و آرزوی موفقیت برای شما

 سایت دانلود مقالات حقوقی

Rightspaper.com

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()